syringe injection beauty concept

ما می‌توانیم خطوط پنجه کلاغی و خطوط دائمی در اطراف چشم و لب را با استفاده از تزریق ژل صاف‌تر نموده و لیفت کنیم.

خطوط و چرو‌ک‌های با عمق کم تزریق ژل‌های نرم، گزینه‌ای عالی برای صاف شدن نشانه‌های اولیه‌ی خطوط پنجه کلاغی، از طریق آبرسانی و تقویت پوست شما برای تحمل فشار ناشی از عضلات زمینه‌ای اصلی و اثرات پیری ناشی از عوامل محیطی است. به طور معمول یک دوره اولیه‌ی درمان 3 جلسه‌ای مورد نیاز خواهد بود. نتایج آن 6 ماه دوام خواهد داشت. بعد از این دوره، هر 6 ماه یک بار، تزریق مجدد ژل برای حفظ نتایج درمان لازم است.

چروک‌های با عمق متوسط ژل‌های سفت برای خطوط پنجه کلاغی عمیق و دائمی که همیشه قابل مشاهده‌اند، گزینه‌ی بهتری هستند. ژل‌های سفت‌تر، مقاوم‌تر بوده و به آرامی در پوست شما حل می‌شود و یک نتیجه‌ی بسیار طبیعی را ایجاد می‌کنند. این درمان، یک جلسه‌ای است و ماندگاری آن تا 24 ماه می‌باشد.

چرو‌ک‌های بسیار عمیق به‌طور کلی تزریق بوتاکس بهترین گزینه برای خطوط پنجه کلاغی برجسته و عمیق است، اما زمانی‌که هدف شما افزایش حجم از دست رفته و بهبود نتیجه‌ باشد، تزریق ژل می‌تواند در ترکیب با تزریق بوتاکس استفاده شود.

شما می‌توانید نتایج به دست آمده از طریق تزریق ژل یا بوتاکس و همچنین اصلاح خطوط پنجه کلاغی را با استفاده از روش جوان‌سازی طبیعی میکرونیدلینگ یا مزوتراپی بهبود دهید.

 

  • جهت تماس مشاوران ما با شما لطفا فرم زیر تکمیل نموده و ارسال فرمایید.

  • مشخصات فردی

  • اطلاعات تماس

  • نوع خدمت را مشخص کنید.


ارسال پاسخ